Výhody dovozu

Nechajte všetko na nás

Zverte vaše sny do rúk profesionálom. Naša dlhoročná tradícia a odborné skúsenosti na európskom trhu s vozidlami nám umožňujú vyhovieť aj tým najnáročnejším klientom.

Ponúkame bohatý výber v strednej a luxusnej triede vozidiel väčšiny svetových značiek. S dennou aktualizáciou databázy automobilov priamo od výrobcov, distribútorov a lízingových spoločností máte možnosť toho najvýhodnejšieho a najkvalitnejšieho výberu.

Slovensko nenapĺňa dovozné kvóty vyspelejších štátov EÚ, z toho dôvodu sú jej skladové kapacity vozidiel značne obmedzené. A fakt, že klient musí na voz čakať neprimerane dlhú dobu (niekoľko mesiacov) je nepríjemnou realitou. Pri našom 24 hodinovom monitoringu ponúk z Nemecka a ostatných krajín EÚ sa podmienky dodania pri odbere vozidla znížili na minimum. Vozidlo vo výbave požadovanej klientom je možné odobrať ihneď.

10 krokov k vášmu vozidlu

1.  
Odborné konzultácie so školeným pracovníkom
2.  
Výber vozidla podľa Vašich konkrétnych predstáv
3.  
Schválenie financovania vybranou leasingovou spoločnosťou
4.  
Predbežná kalkulácia lízingových splátok
5.  
Podpísanie objednávky - zálohové zmluvy
6.  
Hradenie zálohovej faktúry (záloha 10% z celkovej sumy) resp. akontácie
7.  
Prevzatie vozidla do 14 dní od pripísania zálohovej sumy na náš účet
8.  
Vystavenie odborného posudku kontroly originality motorového vozidla IRIS, CAR - DETECT, THG
9.  
Po podpísaní kupno-predajnej resp. leasingovej zmluvy a uhradení zostatku ihneď odchádzate vo svojom novom aute
10. 
Vozidlo už bude zaregistrované na RZ a odhlásené na dopravnom inšpektoráte na Vaše meno alebo Vašu spoločnosť

Ako to funguje?

Na základe podrobnej špecifikácie, ktorú zadáte s údajmi o požadovanom vozidle vieme, o aké vozidlo máte záujem. Postup je nasledujúci - podľa Vašich požiadaviek na typ, farbu, výbavu a iné detaily Vám budú zaslané ponuky na daný automobil. V momente keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie o vozidle podľa VIN čísla vozidla. Následne vozidlo rezervujeme prostredníctvom objednávkovej zmluvy. Túto zmluvu je potrebné pozorne prečítať, vyplniť a podpísať. Po prehodnotení a zvážení ponuky sa dohodneme na konečnom riešení.

Pravdepodobný termín dovozu vozidla do Českej republiky budete vedieť už pri objednávaní. Po zaplatení zálohy v dohodnutej výške (spravidla 10% v hotovosti alebo na účet), sa stáva objednávka záväznou. Po dovoze automobilu na Slovensko vybavíme všetky potrebné formality až na prihlásenie na ŠPZ. Po zaplatení zvyšnej sumy vozidla v hotovosti alebo u leasingových spoločností si môžete auto odviesť. Ostáva vám už len zaplatiť zákonné poistenie, ktoré Vám ponúkneme za výhodných podmienok. Rovnako Vám vieme zabezpečiť aj havarijné poistenie za výhodných podmienok vo vybranej poisťovni.

Vozidlá z Top ponuky

Audi A5 Cabrio
2017
1968 cm3
34 000 km
Diesel
Audi A6
2018
cm3
900 km
Diesel
Audi A7
2013
2967 cm3
78 000 km
Diesel
Audi A8
cm3
4 000 km
Diesel
Audi A8
2014
4134 cm3
185 000 km
Diesel
Audi Q8
2018
2967 cm3
2 700 km
Diesel
Pozrite si autá z Top ponuky
Radi sa vám budeme venovať

* Povinné údaje
Navštívte nás
Bratislavská 1887
911 05 Trenčín
Slovenská republika
Prejsť na kontakty