20 rokov skúseností

Spoločnosť Autolook pôsobí na Slovensku s 20 ročnou tradíciou v oblasti dovozu a predaja automobilov z Nemecka.

Prečo auto z Nemecka?

Častá otázka od našich klientov znie "prečo auto z Nemecka?" Odpoveď je jednoduchá. Trh automobilov v Nemecku poskytuje obrovské množstvo vozidiel. To zaisťuje bezproblémové vyhľadanie požadovaného vozidla. Vďaka aktívnej kooperácii s autorizovanými predajcami sa naša služba pre Vás stáva "full" dodávkou. Zariadime dovoz, poistenie a taky prevod na českej značky RZ. Navyše výrazne ušetríte, pretože európske ceny na trhu automobilov sú stabilnejšie a výrazne výhodnejšie.

Vďaka pravidelnému servisu vozidiel u autorizovaných predajcov a kvalite stavu vozoviek v Nemecku, sú ojazdené automobily preukázateľne zachovalejšie. Často sa nám stáva, že nové vozidlo, ktoré je u nás len na objednávku, stojí v Nemecku na showroome. Na tomto trhu môžete nájsť automobily všetkých kategórií vo všetkých výbavách. Vozidlá sú kupované od oficiálnych predajcov, čo zaručuje vždy overiteľnú pravosť a dáva garancie, že na vozidlách neboli vykonané vonkajšie, alebo vnútorné zásahy.

Dávajte si pozor na novo vzniknuté spoločnosti dovážajúce a predávajúce vozidlá ako na Slovensku i v Českej republike. Vozidlá od týchto spoločností sú často bez kontroly pôvodu, stočené najazdené km, prelakované, havarované ...

Vozidlá z Top ponuky

Pozrite si autá z Top ponuky
Radi sa vám budeme venovať
* Povinné údaje

Navštívte nás
Zlatovská 2193
911 05 Trenčín
Slovenská republika
Prejsť na kontakty